kita

40Gbp/s QSFP LR4 1310nm SMF 10KM modulis su DDM LC/UPC

€621.15 €465.87

Prieinamumas : Yra sandėlyje

  • sku: m1054
Į krepšelį

Žymos: deep fryer kepti bulvytes, 1 m2, lc135, automobilių sniego, plakatas tomb raider, galia serverio, puodą žiedas, maitinimo mygtuką zenfone 2 ze551ml, puodą kiaurasamtis, cisco.

QSFP-40G-LR4 LC Duplex 40GBASE-LR4 1310nm 10km 40G QSFP+ LR4

QSFP+40G LR4,LC,10KM Pluošto QSFP Optinis siųstuvas-imtuvas,40G QSFP+ LR4,LC,10KM,Ląstelienos siuntimo ir priėmimo Modulis

Į 40G QSFP LR4 optinis siųstuvas-imtuvas, sujungia siųsti ir gauti kelią į vieną modulį.Keturi elektriniai-absorbcijos moduliuojama lazeriai (DFBs) su 1271, 1291, 1311 ir 1331 nm, centras, bangų, kurios sutankintų/demutiplexed į vieną-mode fiber per pramonės standartus LC jungtis.Kiekviena duomenų garų yra susigrąžinta PIN photodetector ir transimpedance stiprintuvas, retimed, ir perduoti išvesties vairuotojas.

Savybės:

4 CWDM kanalai yra 1271, 1291,1311 ir 1331 nm

Bendrosios +3.3 V maitinimo įtampa

QSFP+ MSA reikalavimus

Iki 10km perdavimo Veiklos atveju temperatūra: 0~.70C

Didžiausias 3.5 M veikimo galia

Atitinka RoHS direktyvą

Suderinamas su IEEE802.3ba Atitinka QSFP+ MSA: SFF-8436

Programos:

40G Ethernet

Infiniband 4X SDR DDR QDR

40G Telekomunikacijų jungtys

Vežimą :

1.Visi užsakymai bus greitai tvarkomi, ir bus išvežti į 3~5days po mokėjimas patvirtino, Atostogų laikas pratęsiamas. 2.Mes tik laivas elementą prie patvirtino, kad adresus, todėl prašome įsitikinkite, kad jūsų užsakymas adresas atitinka savo pristatymo adresą. 3.Neprivaloma siuntimo būdai: Kinija Paštu, Oro Paštu, HongKong Post Oro Paštu, ePacket, EMS, DHL, "Fedex", UPS, ir tt 4.EMS paprastai trunka apie 6-13 dienų, daugiau ar mažiau.Jei nuotolinio regione, ji bus šiek tiek ilgesnį laiką; Jei dėl pirkėjo muitinės priežasties, ji bus šiek tiek ilgesnis, 5.DHL, UPS, TNT, "FedEx" paprastai trunka apie 4-6 dienas, daugiau ar mažiau.Jei nuotolinio regione,Ji bus šiek tiek ilgesnį laiką; Jei dėl pirkėjo muitinės priežasties, ji bus šiek tiek daugiau laiko. 6.Jūs galite sekti siuntinį su sekimo numerį, svetainėje: Mokėjimas: priimame sąlyginio Deponavimo.Galite Mokėti per Alipay, Viza, "MasterCard", " Western Union, Paypal arba Banko pavedimu į Makingsense.lt.Patarimai: Jei jūsų krovinys sveria iki 20 kg arba daugiau arba jums reikia didesnio kiekio, prašome susisiekti su mumis arba rašykite mums, mes suteiksime jums naują pakavimo specifikacijas ir stengiamės sutaupyti siuntimo išlaidas galite Garantija: Mes suteikiame 6-12 mėnesių garantija.Jei prekė yra su trūkumais, prašome pranešti mums per 3 dienas po pristatymo.Visi daiktai turi būti grąžinti į savo pradinę būklę, siekiant gauti grąžinamąją išmoką arba biržos prekių.Straipsniai grįžo po 15 dienų nuo pristatymo, yra tinkamos finansuoti tik remonto.Pirkėjas yra atsakingas už visas siuntimo išlaidas.Perkant, tai reiškia, kad pirkėjas davė tylų sutikimą politikos.Jeigu reikia daugiau informacijos, prašome nedvejodami kreipkitės į mus, mes su jumis dirbs pasiekti win-win.Atsiliepimų: Mes išlaikyti aukštą meistriškumą ir siekti 100% klientų pasitenkinimo!Atsiliepimai yra labai svarbu mums , Mes prašome, kad jūs su mumis, kol jūs suteikiate mums neutralus ar neigiamas grįžtamasis ryšys, kad galėtume tinkamai spręsti savo problemas.Neįmanoma spręsti problemų, jei mes nežinome apie jas, Susisiekite su Mumis:

  • Modelio Numeris: 40G-OSFP-SR4
  • Jungtis: mpo
  • Dydis: 10*15*8cm
  • Skaidulų Tipas: S
  • PAVADINIMAS: QSFP+40G LR4
  • Jungties Tipas: MPO/UPC
  • Elemento Ilgio: 1m
  • Atstumas: 10km
  • Prekės Pavadinimas: PACBTECH

Panašūs produktai


Idealus 45-163 Optinio Tinklo Skirstytuvo /Optinio Pluošto Striukė, Valikliai /Cleaver/Slitter
kita

Idealus 45-163 Optinio Tinklo Skirstytuvo /Optinio Pluošto Striukė, Valikliai /Cleaver/Slitter


€21.07 €12.43

Rekomenduojami Produktai Sveiki atvykę į mūsų parduotuvę, daugiau nuolaidų prašome kreiptis +86 15951880639 (WhatsApp) ​

Į krepšelį
10/100/1000M POE adapteris 12V 1.5 Išvesties
kita

10/100/1000M POE adapteris 12V 1.5 Išvesties


€13.40

Modelis: LNK-POE-12-18W-G Apžvalga LNK-POE-12-18W-G Power over Ethernet (PoE) adapteris skirtas tiekimo veiklos įgaliojimus stebėjimo kamerų ir belaidžio LAN tinklo prietaisais (pvz., prieigos taškus, tiltų ir maršrutizatoriai.Ji leidžia elektros

Į krepšelį
Prisijunkite Prie Mūsų Naujienlaiškį