kita

SFP-LX-SM 1.25 G 1310nm 10KM SFP siųstuvas-imtuvas,1000base LX SFP Optinis Modulis,DDM,LC Fiber Optcal radijo stotelė

€14.75 €13.27

Prieinamumas : Yra sandėlyje

  • sku: m58
Į krepšelį

Žymos: myer akiniai nuo saulės, ekranas padidės, audimo earings, audimo rankinės, nike sporto viršūnės, nike galvos dirželis, vyrai kulkšnies suede, priekinės a8 oled, ekrano canon ef.

SFP-LX-SM 1.25 G 1310nm 10KM SFP siųstuvas-imtuvas,1000base LX SFP Optinis Modulis,DDM,LC Fiber Optcal radijo stotelė

Pastaba:Šis sąrašas yra CiscoSwitch, jei jums reikia kitų suderinamumo prašome palikti Jungiklis, Markės ir Modelio, kai jums padaryti užsakymą!

OC24-10

1.25 Gbps SFP siųstuvas-imtuvas, 10km Pasiekti

Savybės

►Dual duomenų norma yra 1,25 Gb/1.063 Gbps operacija

►1310nm FP lazerio ir PIN photodetector už 20km dėžė

►Atitinka SFP MSA ir SFF-8472 su LC duplex talpykla

►Skaitmeninės Diagnostikos Stebėti:

Vidaus Kalibravimo ar Išorinis Kalibravimas

►Suderinama su SONET ° c TEMPERATŪROJE-24-LR-1

►Suderinama su RoHS

►+3.3 V, vieno maitinimo šaltinio

►Veiklos atveju temperatūra:

Standartas : nuo 0 iki +70°C

Pramonės : nuo -40 iki +85°C

Programos

►Gigabit Ethernet

►Fiber Channel

►Sukeisti, jei norite persijungti sąsaja

►Perėjo backplane programos

►Router/Server sąsaja

►Kitos optinio perdavimo sistemos

Aprašymas

BI siųstuvai-imtuvai yra aukštos kokybės, ekonomiškas modulių, remti dual duomenų norma yra 1,25 Gb/1.0625 Gbps ir 20km perdavimo atstumas su SMF.

Ši radijo stotelė sudaro trys dalys: a PP lazerio siųstuvas, PIN fotodiodo integruota su " trans-varža preamplifier (TIA) ir MCU valdymo blokas.Visi moduliai atitinka I klasės lazerio saugos reikalavimus.

Į siųstuvai-imtuvai yra suderinama su SFP Multi-Source Susitarimo (MSA) ir SFF-8472. Dėl išsamesnės informacijos, prašome kreiptis į SFP MST.

Mūsų įmonės informacija

Shenzhen New Vision Optikos Ryšių Co., Ltd " yra vienas iš galingiausių ir aukštųjų technologijų įmonių, kurios specializuojasi Optinio pluošto perdavimo, tinklų ryšių įrangą ir teikti ląstelienos (FTTH) produktai.Visi produktai, pagaminti griežtai vykdyti tarptautinio ir nacionalinio atitinkamus techninius standartus.ISO9001-2008 kokybės vadybos sistemos ir iso 14001-2004 aplinkos vadybos sistema yra įgyvendinama visapusiškai.Produktai yra plačiai naudojami telekomunikacijų ir elektros ir optinio pluošto kabelinę televiziją ir perdavimo tinklo duomenų optinio pluošto ir optinio pluošto ryšių sistemos ir Saugumo srityje, aukštos raiškos video.

Mūsų pagrindiniai produktai yra Ryšių Pluošto kabelis, Maitinimo Pluošto kabelis, FTTH pluošto kabelį ir Mobiliojo pluošto Kabelį; optinių laikmenų keitiklis, skaitmeninis vaizdo optinio perdavimo sistemoms ir Optinių signalų siuntimo ir priėmimo Moduliai; HD HDMI / SDI vaizdo optinis siųstuvas-imtuvas , optinis siųstuvas-imtuvas moduliai, Ethernet optinio tinklo siųstuvai-imtuvai ir optinio pluošto priedai.

Profesionalių mokslinių tyrimų ,projektavimo ir gamybos grupė,inovacijų sąvoka ir abipusės naudos ir laimėti-laimėti.Daugelio OEM/ODM paslauga teikiama garsaus prekės ženklo vidaus ir užsienio.Ji yra eksportuojama į Amerikoje, Kanadoje, Rumunijoje, Meksikoje, Argentinoje, Brazilijoje, Vakarų Afrikos, Tailando ir Saudo Arabija

Apie mokėjimą

1. Mes priimame sąlyginio Deponavimo.Galite Mokėti per Alipay, Viza, "MasterCard", "Western Union", Banko pavedimu į Makingsense.lt.

2. Prašome sumokėti kiek įmanoma greičiau, taip, kad jūs galite gauti elementą anksčiau.

3. Pastaba: visi importo tarifas, kai prekė yra pirkėjo atsakomybė, nėra įtrauktos į pardavimo kainą arba laivybos mokesčiai; Bet mes pripažins produktas kaip dovana su mažesnės vertės, siekiant padėti jums lengvai gauti prekę per Muitinę.

Apie siuntos

1. LAIVYBOS visame PASAULYJE (išskyrus keletą šalių ir APO/FPO).

2. Visi užsakymai bus greitai tvarkomi, ir bus išvežti per 2-3 dienas po apmokėjimo patvirtino, Atostogų laikas pratęsiamas.

3,Prašome ne 1-3 mažai balų laivybos sukelti užjūrio laivybos turės įtakos daug veiksnių, pvz., Muitinės perdirbimo, Po streiko ir pan.

4. O mes nly laivo elementą prie patvirtino, kad adresus, todėl prašome įsitikinkite, kad jūsų užsakymas adresas atitinka savo pristatymo adresą.

5. Neprivaloma siuntimo būdai: Kinija Paštu, Oro Paštu, HongKong Post Oro Paštu, ePacket, EMS, DHL, "Fedex", UPS ir kt.

6. Beveik visus užsakymus pagal 2kg yra nemokamas pristatymas Kinija Po Oro Paštu.Prašome pasirinkti kitų laivybos būdais, jei jums reikia elementą urgentl.

Apie garantija

1. 12 mėnesių Gamintojo Garantija dėl nekokybiškų daiktų (išskyrus sugadintų daiktų ir/ar netinkamą jų gavusi).Priedai, ateina su 3-jų mėnesių garantija.

2. Sugedę daiktai TURI BŪTI nurodyti ir grąžintos per garantijos terminą (ir originalioje pakuotėje, jei įmanoma).Jūs turite mums pasakyti, ką defektus ir pateikti mums savo užsakymo numerio.MES NE REMONTUOTI ARBA PAKEISTI ELEMENTUS, KURIŲ GARANTINIS LAIKAS PASIBAIGĘS,.

  • Atstumas: 550M,10KM-120KM
  • Bangos ilgis: 850nm, 1310nm-1610nm
  • Kilmės vieta: Shenzhen
  • Perdavimo Sparta: 155m,1622M,1,25 G,2,5 G,10G,40G
  • Elemento Tipas: NVOC-1,25 G DX 10 KM
  • Sertifikatas: ISO,ROHS,CE
  • Pluošto Jungtis: SC,LC
  • Prekės Pavadinimas: MEIBAI
  • Skaidulų Tipas: SM arba MM
  • Gamint.: Taip
  • Modelio Numeris: NVOC-1,25 G DX 10 KM
  • Suderinamas: "Cisco", HP, "Huawei", 3COM,Alcatel,Kadagio,ir tt
  • Oem: Taip

Panašūs produktai


Pramonės Mini Nešiojamieji LEDXD-303-20W Optinio Pluošto Endoskopą Šalto Šviesos Šaltinis, Mikroskopu Tikrinimo Papuošalai
kita

Pramonės Mini Nešiojamieji LEDXD-303-20W Optinio Pluošto Endoskopą Šalto Šviesos Šaltinis, Mikroskopu Tikrinimo Papuošalai


€264.64

Pramonės Mini Nešiojamieji LEDXD-303-20W Optinio Pluošto Endoskopą Šalto Šviesos Šaltinis, Mikroskopu Tikrinimo Papuošalai Pastaba: Prašome susisiekti su mumis dėl konkrečios kainos ir padėties punktas Patarimai, kurie padės Brazilija pirkėjų,

Į krepšelį
7s Jungimo metu 18s Šildymo kartą mini FTTx sintezės splicer AV6481 sintezės sujungimas mašina
kita

7s Jungimo metu 18s Šildymo kartą mini FTTx sintezės splicer AV6481 sintezės sujungimas mašina


€1 415.93

SINTEZĖS SPLICER AV6481 AV6481 įgyvendina pramoninės klasės CPU+FPGA struktūra aukštos kokybės, visiškai šviežios HD optinio mikroskopo, importuotų didelio greičio variklis ir aliuminio-magnio lydinio medžiagos plačiai.Palyginti su AV6471, mūsų žvaigždė

Į krepšelį
Pakeitimo Cleaver Pluošto Turėtojas Pramonės Įrenginiai Elektros laikiklis SKL-8A/6C/S2/S3 AUA-8A/6C/S2/30S HS-30 CT-30
kita

Pakeitimo Cleaver Pluošto Turėtojas Pramonės Įrenginiai Elektros laikiklis SKL-8A/6C/S2/S3 AUA-8A/6C/S2/30S HS-30 CT-30


€15.45 €7.57

Aprašymas: Medžiaga: ABS+Metalas Pareigos: Pluošto Cleaver Apkaba Laikiklis Tinka: SKL-8A/6C/S2/S3 AUA-8A/6C/S2/30S HS-30 CT-30 Paketas apima: 1 x Pluoštas Cleaver Turėtojas

Į krepšelį
Prisijunkite Prie Mūsų Naujienlaiškį