Ką mes darome

3 SEKUNDĖS...

TIEK LAIKO TURITE SUDOMINTI
ŠIŲ DIENŲ VARTOTOJĄ.

TINKAMI DIZAINO SPRENDIMAI
PADĖS TO PASIEKTI.

Esame kūrėjai sukaupę ilgametę patirtį vizualinio dizaino ir prekės
ženklų kūrime. Nuo logotipo, iki pakuotės, nuo firminio stiliaus,
iki tolimesnių reklaminių kampanijų – kiekvienas projektas mums
svarbus. Dirbame tiek su naujais startuoliais,
tiek su jau gerai žinomomis didelėmis organizacijomis.

KUOM GALIME BŪTI
NAUDINGI JUMS?

firminis stilius

FIRMINIS STILIUS

Stiprus firminis stilius yra dalis stipraus prekinio ženklo. Tai organizacijos veidas. Veidas, kurį pirmiausiai mato potencialūs ir žinoma esami vartotojai. Prastas firminis stilius dažnai gali būti tolimesnio verslo augimo stabdymo priežastis.

Mūsų užduotis – kurti prekinio ženklo vertybes atitinkantį firminį stilių. Stilių, kuris stiprintų bendrą prekinio ženklo įvaizdį vartotojų akyse, darytų jį geidžiamą ir patrauklų.

reklaminės kampanijos

REKLAMINĖS KAMPANIJOS

Planuojant reklaminę kampaniją ar komunikaciją, reikia turėti omenyje, jog tik sėkminga kampanija padeda pasiekti užsibrėžtus tikslus. Jūs tikrai nenorite švaistyti savo energijos, laiko ir resursų veltui. Teisingai?

Esame tam, kad Jūsų tikslus padėtume įgyveninti. Mes kūrybininkai, dizaineriai, marketingo specialistai. Puikiai žinome kas prikausto potencialaus ir esamo vartotojo dėmesį.

pakuotė

PAKUOTĖ

Galime drąsiai teigti – esame šios srities profesionalai. Teko prisidėti prie tokių tarptautinių ženklų pakuočių kūrimo, kaip Ferrari, Bacardi, Samsung, Creed, Harrods ir t.t.

Sukauptos ilgametės patirties dėka galėsime ne tik sukurti WOW pakuotės dizainą,
bet ir parinkti tinkamiausią pakuotės tipą, konstrukciją, medžiagas, spaudos technologijas ir t.t. Pirmas įspūdis lemia. Sutinkate? Mes sutinkame! Stiprūs prekiniai ženklai sutinka!

SOCIALINIAI TINKLAI

Nuo internetinių svetainių iki socialinių tinklų – esame tam, kad padėtume Jums atrodyti gerai. Kad padėtume Jums visada būtumėte žingsniu priekyje. Mes patraukiame dėmesį, sukuriame įspūdį, mes atkreipiame demesį į kiekvieną detalę. Ir tai yra mūsų užduotis.

Pats dizainas yra mūsų įrankis kuriant pokyčius. Mes padedame prekiniams ženklams išvystyti kitokį požiūrio kampą, sukurti emocinį ryšį su savo vartotojais.

fotografavimas

FOTOGRAFIJA 

Mes siūlome profesionalias produkto fotografijos ir retušavimo paslaugas. Žinome ko reikia, kad jūsų parduodamas produktas atrodytų pritrenkiamai, kad visos svarbios detalės būtų išryškintos. Produktų nuotraukų kokybė yra raktas į sėkmingus pardavimus. Mes turime visą reikiamą įrangą ir patirtį, kad tai įgyvendintume.

NĖRA JOKIŲ RIBŲ – IŠDRĮSK BŪTI IŠSKIRTINIU!